logo
logo
STAYBRIDGE SUITES

Na Ursynowie powstaje pierwszy w Polsce – Hotel STAYBRIDGE SUITES®
Opublikowano: 13 czerwca 2022

U zbiegu ulic Pileckiego i Puławskiej w Warszawie powstaje pierwszy w Polsce condo hotel Staybridge Suites® by InterContinental Hotels Group. To piętnasta nieruchomość tej prestiżowej marki w Europie. Hotel zaoferuje przestronne studia, a także lokale  jedno- i dwupokojowe – jest to znakomita okazja dla osób, które rozważają inwestycję w nieruchomości w stolicy. Generalnym Wykonawcą inwestycji jest firma Ferryman Grupa Budowlana.

O inwestycji

Czterogwiazdkowy hotel przy ulicy Puławskiej zaoferuje 192 wykończone i wyposażone apartamenty inwestycyjne o metrażach od 26 m2 do 60 m2, których standard zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. Do każdego z nich przynależy miejsce postojowe. Lokale zaprojektowano tak, aby łączyły funkcjonalność z domowym klimatem, co jest znakiem rozpoznawczym marki Staybridge Suites® i ma duże znaczenie dla osób, zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas. Wykończone ze smakiem wnętrza zapewnią zdecydowanie więcej niż tylko hotelowy standard – będzie tu można wygodnie mieszkać i pracować przez całe tygodnie.

Do dyspozycji gości będą m.in.:

  • siłownia
  • miejsca do pracy
  • business center 24h
  • pralnia
  • sklepik
  • bezpłatne wi-fi

Otwarcie hotelu Staybridge Suites na Ursynowie zaplanowane jest na IV kwartał 2023 roku.

Lokalizacja

Hotel Staybridge Suites® by Inter Continental Hotels Group położony jest przy ulicy Puławskiej 353 na Ursynowie – to jedna z najważniejszych arterii stolicy i szlak wylotowy na południe. Taka lokalizacja zapewnia szybki, trwający zaledwie kilka minut, dojazd do trasy S8 i Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina, co z pewnością docenią goście z Polski i zagranicy. To także część Ursynowa o rozwiniętej infrastrukturze, świetnie skomunikowana z innymi dzielnicami Warszawy i atrakcyjna z zarówno z punktu widzenia inwestorów, jak i mieszkańców. W sąsiedztwie znajdują się obiekty sportowe, sklepy i galerie handlowe oraz placówki służby zdrowia, w tym nowoczesny Szpital Południowy.

Kolejną zaletą lokalizacji jest łatwy dostęp do centrów biznesowych i handlowych stolicy, a także zielonych terenów rekreacyjnych, położonych na południowych obrzeżach miasta. Nie więcej niż 10 minut zajmie gościom dotarcie rowerem do Rezerwatu Las Kabacki, po którego wschodniej stronie znajduje się Ogród Botaniczny PAN w Powsinie. A na grających w golfa czeka wilanowskie pole z driving range, do którego dotrzeć można samochodem w 20 minut. To wszystko zapewni gościom znakomite warunki do odpoczynku i relaksu także poza hotelem, bez konieczności zbytniego oddalania się od miejsca pobytu.

Model biznesowy

Mający wiele atutów condo hotel Staybridge Suites® by InterContinental Hotels Group może okazać się prawdziwą gratką dla inwestorów, zainteresowanych pewnym, comiesięcznym zyskiem, którego nie zapewniają dziś lokaty bankowe. Jak deklaruje operator, firma WIK Capital, proponowany  model biznesowy zagwarantuje im stabilny zysk z inwestycji w apartament. Ten optymizm może być uzasadniony, uwzględniając położenie hotelu i renomę marki Staybridge Suites® by InterContinental Hotels Group. Proponowane inwestorom warunki, to umowa na 10+10 lat z opcją przed przedłużenia na 5 lat. Szacowana roczna stopa zwrotu z inwestycji to 7% rocznie.


O marce InterContinental Hotels Group

Grupa ma ponad 75.letnie doświadczeniu w branży i może pochwalić się posiadaniem sieci ponad 6 000 hoteli na świecie – jest  też zdobywcą nagrody World Travel Awards – Poland’s Leading Hotel 2017. Marka skupia się na zapewnieniu maksymalnego komfortu gościom, zainteresowanym długimi pobytami. Standardem w hotelach Staybridge Suites® jest projektowanie przestrzeni w taki sposób, aby apartamenty oraz przestrzenie wspólne były przytulne i wygodne, co – wraz z wysokim standardem wykończenia i obsługi – gwarantuje dobre samopoczucie, a także kameralną, niemal domową atmosferę.

WIK Capital

WIK Capital to spółka operująca na polskim rynku nieruchomości hotelowych i mieszkaniowych. Tworzy ją zespół ekspertów, posiadających ponad 20. letnie doświadczenie na krajowym rynku nieruchomości. W ramach działalności deweloperskiej WIK Capital oferuje wyselekcjonowane nieruchomości mieszkaniowe, spełniające wszystkie kryteria produktów  o dużym potencjale inwestycyjnym, które łączą atrakcyjność architektury i lokalizacji, z najwyższą funkcjonalnością wnętrz. WIK Capital specjalizuje się w całościowym prowadzeniu procesów inwestycyjnych w modelu condo i zarządzaniu obiektami hotelowymi. Firma jest franczyzobiorcą marki InterContinental Hotels Group i – należącej do tej światowej grupy –  marki Staybridge Suites®.

Ferryman Grupa Budowlana

Ferryman, działając na polskim rynku od 1989 roku, łączy funkcje inwestora i generalnego wykonawcy, co pozwala na świadczenie klientom kompleksowych usług, od fazy przygotowania, przez prowadzenie prac, po finalizację i oddanie inwestycji.

materiały prasowe 

Tagi: , , , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Wakacje

Cena, jakość serwisu, lokalizacja – co decydu...

Wakacje to okres, w którym pragniemy oderwać się od codziennyc...
hotel

Najwięcej w 2021 r. straciły hotele w Krakowi...

W tym roku hotele liczą na pełny powrót turystów i poprawę nis...