logo
logo
Aktywnie w Małopolsce

Aktywnie w Małopolsce
Opublikowano: 27 marca 2023

Na południu kraju, w sąsiedztwie różnorodnych pasm górskich, leży Małopolska. Kraina wyjątkowa nie tylko z uwagi na otaczające ją malownicze pasma górskie, do której z roku na rok ściągają pasjonaci aktywnego wypoczynku.

Teraz, gdy przybywa tu ścieżek rowerowych, widać, jak bardzo były one potrzebne turystom i jak chętnie korzystają z nich pasjonaci dwóch kółek.

I to właśnie dla nich powstał projekt Aktywnie w Małopolsce, wspierający wszystkich zainteresowanych zwiedzaniem regionu właśnie w ten sposób.

Odpowiedzią na rosnącą popularność Małopolski jako miejsca przyjaznego rowerzystom jest projekt Aktywnie w Małopolsce. Naszym głównym celem jest promocja lokalnych firm z sektora MŚP działających w branży okołorowerowej, a przez to rozwój oferty gospodarczej regionu, łącznie z otwarciem sięna internacjonalizację i eksport – przekonują jego twórcy. Spodziewanym efektem projektu będzie zatem aktywizacja i promocja Małopolski wraz z jej sportowymi walorami.

W ramach projektu wyłoniono 50 najlepszych przedsiębiorstw w obszarze usług okołorowerowych, które promowane są wraz z ofertą Małopolski. Przedstawiciele ponad 40 z nich wyjadą na największe targi rowerowo-turystyczne w Europie, do m.in. Holandii, Hiszpanii, Niemczech czy Danii i na wizyty studyjne we Włoszech, Gruzji, Hiszpanii, a także wezmą udział w Światowym Forum Rowerowym.

Ale to nie wszystko. Wizytówką projektu i źródłem, w którym turyści znajdą podpowiedzi ciekawych miejsc do aktywnego wypoczynku jest strona internetowa aktywniewmalopolsce.pl. To właśnie tu miłośnicy podróży na dwóch kółkach dowiedzą się, które firmy mają im coś ciekawego do zaoferowania, zaś potencjalni inwestorzy sprawdzą, gdzie jest pole do podjęcia współpracy w obszarze okołorowerowym.

Działalność strony uzupełnia aplikacja mobilna Aktywnie w Małopolsce (dostępna w sklepie Google Play), dzięki której bez problemu znajdziemy bazę obiektówi przedsiębiorstw aktywnie działających w branży oraz tych przyjaznych rowerzystom i ich rodzinom.

 

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Bali

Odkryj Bali: Rajską Wyspę Indonezji...

Podróż na Bali to niezapomniane doświadczenie. Ciesz się pięknem natur...
Stubai

Zima w dolinie Stubai...

Śnieg, wspólny skipass i innowacyjne rozwiązania w dolinie Stu...

Turystyka i urban exploring – co warto...

Opuszczone domy, pałace, zakłady produkcyjne, sieci tuneli, pozostałoś...
Nocleg w domku na drzewie

Weekend w domku na drzewie...

Spędzenie weekendu na łonie natury to prawdopodobnie najlepszy sposób...